| destroyedWoRlD a întrebat:

Hei, care imi spune o intamplare infricosatoare, ceva cu fantome si fenomene ciudate are fundita.

Răspuns Câştigător
| Lylia a răspuns:

Era odată un băiat pe nume Mihai. El nu era considerat un băiat ''şmecher'', aşa că într-o zi, după ce s-a întors de la şcoala, s-a dus la un super-market şi a luat o păpuşa din colecţia ''Merry'', i-a dat foc la păr şi i-a scos ochii în faţa tuturor.
Într-o seară, băiatul a rămas singur acasă, în apartamentul părinţilor săi. Sună telefonul şi vorbeşte o voce firava şi subţire de fetiţa:
-Alo! Mihai, sunt Merry, sunt în faţa super-marketului, hai sa ne jucăm!
Băiatul rămâne stană de piatră, iar apoi închide toate ferestrele şi uşile.
Telefonul suna iar:
-Alo! Mihai, sunt Merry, sunt în faţa apartamentului, hai să ne jucăm! Eu am fost o dată ''Baba-Oarba'', e rândul tau!
Din acea seară nici urmă de Mihai!

1 răspuns:
| XoXo_8074 a răspuns:

Daca vrei chestii ciudate uitate la serialul supernaturalwinking il gasesti online si pot spune ca este chiar superblove struck

funda?batting eyelashes