| SkilletFanAlex a întrebat:

Vi sau intamplat fenomene ciudate vreodata cum ar fi sa se inchida usa singura sau sa cada ceva asa din senin fara ca nimeni sa-l fi atins? Chiar fantome (daca ati vazut). Sunt curios ce o sa scrieti si ce reactie ati avut. Dau funda la cea mai infricosatoare intamplare reala. Sper sa nu mintiti.

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Mie da. cand a murit tataia; d prin 2006 aveam 12 ani.si eu nu stiam ca a murit.defapt era chiar noaptea cand a murit si eu atunci am visat ca ma tinea de mana si imi spunea sa fiu cuminte sa fiu ascultatoare si chestii din astea si cand m-am trezit asa speriata imi vibra asa rau mana de care ma tinea.;-s strange nu?

alta

cand a fost sa il ingroape.mama m-a trimis la curte sa iau nisip pentru lumanari.eram cu un verisor si cu o prietena.si am sarit gardul deoarece uitasem cheile.si acolo la curte eu am o casa care de fapt e nou construita insa a cam fost lasata in paragina.si cand a fost sa iau nisip, puneam intr-o punga s-a auzit ca cineva tragea asa de usa aceea care era incuiata si in casa nu era nimeni. adica nu tragea.nu stiu cum sa explic cum ar fi o zdranganea ca si cum ar fi vrut sa iasa din casa.si toti 3 am vazut si am fugit mancand pamantul.

dupa moartea sa multe luni am simtit ca cineva inca mai era cu mine in casa.cand ma duceam la bucatarie sa beau apa simteam un fior rece pe spate ca si cum cineva imi sufla in spate.

in noaptea cand a fost sa moara tata a avut un vis ciudat. tataia avea 2 frati care au murit. tataia era internat la spital la floreasca in coma de o saptamana. si acei 2 frati l-au intrebat pe tata in somn cum ar putea sa ajunga la Bucuresti la tataia.si tata le-a zis. pe autostrada. si a doua zi era mort.

deci eu cand iti spun tie toate aceste intamplari mi se zbarleste pielea pe mine.cateodata si acmm mai simt aceste fenomene stranii.cateoata chiar simt pasi pe hol.am parchet in casa si cand mergi pe el scartaie. asa se aude, ca si cum ar merge cineva;-s

nu doresc nimanui asa ceva... el avea ochii albastri. o fi strigoi? nu cred ca mi-ar face ceva rau.pentru ca m-a iubit mult de tot.eu eram sng lui nepoata.si zilele trecute l-am visat ca era intr-o curte si eu eram de cealalta parte a gardului si plangeam pentru ca nu ma auzea.il tot strigam si nu vroia sa mi raspunda.si a aparut mama lui, strabunica mea si mi-a zios ca eu nu trebuie sa plang acum dupa el pentru ca eu mai am multe de facut in viata.

5 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Poi...Am aprins 2 lumanari la baie, in fata oglinzii ca voiam sa-l invock pe Diavol.Atunki s-a luat curentul in toata casa,s-a inchis singura usa de la baie si eu de frica am cazut jos in baie(bine ca am cazut cu capul pe covorasul meu din baie care este foarte pufos,e cu poneibig grin) sh am adormit.A doua zi,i-am zis tatalui sh el a zis ca se mai intampla,ce cica este siguranta proasta.Yo nici in ziua de azi nu inteleg cum s- a trantit usa de la baie sau cum am adormit instantaneu, vanataile pe care le-am avut a doua zi, eu care nu ma culck asa de devreme(era 12 noapteabig grin)...
nu stiu dack ma crezi sau nu, eu am zis doar adv...te PwP
Fantomele fie cu tine!laughing

| Destinee a răspuns:

Eu nu am ce sa iti zic ...Nu mi-s-a intamplat niciodata ceva de genu:d

| tipulserios a răspuns:

Acum 5 minute a inceput sa se dechida si sa se incha usa de langa mine si m-am **** pe mine de frica.Cred ca o sa il chem pe parinte sa dea cu agheasma.

| GambitGenesis a răspuns:

Eu am patit asa ceva cu fratemiu nu stiu ce era dar se miscau noaptea perdele singure auzeam voci prin casa si intr-o vara se auzea in fiecare noapte afara pe terasa (eu am o masa de lemn lung stii) un zgomot gen zici ca batea cineva cu pumnu stii si toata vara s-a auzit si daca era sa fi fost cineva eu am caine pe terasa si nu latra nu nimic si intr-o seara am iesit cu fratemiu pe terasa el fiind nitel mai nu stiu handicapat dar nu in sensu adevarat al cuvantului a iesit cu cutitu afara dar tot se auzea (eu eram in spatele lui)a aruncat cutit a aruncat tot si am fugit amandoi

| Shinji a răspuns:

Da,desigur dar prietena mea a spus ca la 1 dimineata i s-e inchideau usile iar calculatorul i s-a aprins si s-a pus tocmai pe jocul scaryy maze. Mousul se misca singur si cand a ajuns la ultimul nivel a aparut fata aia sonorul dat la jumate dar desii eu nu cred pana nu vad desii mama a intrebat-o pe vecina de ce tot a-i bate cineva in usa si de ce i se misca paharele dar Victorita ( vecina) a spus ca in aceasta vila unde locuiesc eu m-am mutat recent din Bucuresti in dambovita a murit o femeie foarte rea pe nume Lina a spus ca era bogata si ea a facut vila cu sotul ei si 3 muncitori chiar o sa caut prin pod niste dovezi zice a a fost spanzurata poate gasesc prin pod niste oase laughing ce tampenie lol