| marui08 a întrebat:

Hei, care priviti seriale coreene, imi puteti spune si mie cateva drame cu Lee Min Ho, Park Min Young, Kim Joon, Kim Hyun Joong? Exceptand City Hunter si Boys over flowers pe care le-am vazut happy Multumesc!

3 răspunsuri:
| dramecoreene a răspuns:

Playful kiss e cu Kim Hyun Joong. Un serial frumos mai e si Love rain.

| fulanda a răspuns:

49 days...e super filmul

| CaTa199 a răspuns (pentru fulanda):

Princess Ja Myung Go, Om de onoare, Sungkyunkwan Scandal, Rularea Shirt, I Am Sam, Lovitura de neoprit mare! Sunt seriale coreene cu Lee Min Ho si Park Min Young! Sper sa te fii ajutat!