| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Care sunt cele mai importante trăsături pe care le apreciaţi la o persoană? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

^Claritatea interioară
^Inconsecvenţa *wink*
^Simţul umorului
^Toleranţa la frustrare
Sincer, habar n-am, mâine îmi plac altele laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îmi plac astea, păstrează-le tongue

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sinceritatea, amabilitatea, inteligenta...

| RAY a răspuns:

Carcaterul
-sinceritatea, seriozitatea, simtul umorului, sa aiba acelasi pasiuni ca ale mele, sa nu profite de mine, sa fie de incredere, sa am ce comunica cu el asta e important

| LoveSleep a răspuns:

Aroganța, atitudinea, inteligența și clar, ochii negri :X

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Cunoşti vreo persoană cu ochii negri? love struck

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| Doub a răspuns:

Demnitatea, doza de nebunie, încrederea, creativitatea, imaginaţia, inteligenţa, stabilitatea, umorul de calitate, ironia, pff, sunt multe.

| RainmakerX a răspuns:

Well, inteligenta, sinceritatea si cel mai important -----> Loialitatea.

| gemeni6226 a răspuns:

Amabilitatea,simtul umorului, onestitatea.

| kattycata29 a răspuns:

Inteligenta, sensibilitatea, respectul pe care il are fata de ceilalti