| StrongHeart a întrebat:

Hei.Care sunt pasiunile voastre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutatul celor din jur

21 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Toate big grin

| StrongHeart explică (pentru DoarBogdan):

Si cate flotari faci?

| DoarBogdan a răspuns (pentru StrongHeart):

Cred ca 20 :/

| StrongHeart explică (pentru DoarBogdan):

NU,trebuia sa zici ca le faci pe toate, cum era bancu' cu Chuck Norris

| DoarBogdan a răspuns (pentru StrongHeart):

Aaaa, da laughing

Vina mea.

| StrongHeart explică (pentru DoarBogdan):

laughing

| Mosotti a răspuns:

Jocuri video pe telefon, calculator, programare, grafica 3 D adica filmulete cu efecte speciale, matematica, fizica, documentare de istorie, animale, razboi, dezastre in aer (investigatii la accidente aviatice, de ce au cazut avioanele, etc), istorie, politica, economie, calculatoare, internet, ascultat muzica, ceva plimbari daca am cu cine, zburat elicopter cu radicontrol, rulat prin casa masini, tanc cu radiocontrol, tras cu pistolul la tinta (airsoft), plimbari daca am cu tine, dus la piscina, la o terasa la o adica, deci din astea.

Mai intra si medicina psihiatrie, psihologie, diabet si boli metabolice, nutritie.

De aia ma miram ca multi se plictiseau acasa.

| T0T a răspuns:

Îmi place să pierd timpul.

| Wr3nch a răspuns:

Jocurile video, cititul si mancarea buna.

| StrongHeart explică (pentru Wr3nch):

Mancarea buna la tine e o pasiune sa o faci sau sa o consumii? laughing

| Wr3nch a răspuns (pentru StrongHeart):

Amandoualaughing)

| Celcestietot a răspuns:

Una dintre ele este gamingul, sunt forta daca iau putin in serios ce ruleaza cool. O pasiune de-a ta imi poti spune si mie? happy

| StrongHeart explică (pentru Celcestietot):

Sportul,muzica si mi-ar placea sa reiau matematica de liceu ca e folositoare in viata.Am fost inainte jucator inrait de cs, dar am lasat-o mai usor ca imi manca mult timp.

| SilentRain a răspuns:

Muzica

| ShaOfHatred a răspuns:

Kickboxul, sportul în general de fapt și oamenii

| StrongHeart explică (pentru ShaOfHatred):

Esti fata? Nu iti e frica de loviturile la cap?
P.S:Vreau si eu sa ma apuc luna ce urmeaza cand imi intra banii.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru StrongHeart):

De-aia ții garda în sus, să nu-ți iei chin check.
Good for you, înveți foarte multe.

| StrongHeart explică (pentru ShaOfHatred):

Cel mai bun boxer a suferit la sfarsitul vietii de o boala destul de grea din cauza loviturilor, oricata eschiva ai avea in strategia ta de lupta, tot incasezi ceva, de asta te intrebam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalul, cântatul și trândăveală

| Dandinelle a răspuns:

Jocuri pe calculator și telefon, desenat și pictat, făcut bijuterii din sârmă, citit și in ultimul timp m-am apucat sa-nvăț blender ca e gratis laughing

| eckblume a răspuns:

Sa calatoresc, sa fotografiez peisaje din natura, sa pictez, sa scriu, sa citesc; voluntariatul si multe altele.