| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce calitate apreciati cel mai mult la o persoana? happy

42 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sinceritatea atat imi doresc de la oameni in general, dar nu exista asa ceva sau n-am cunoscut eu

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Sunt aici man laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Sinceritatea. Pun foarte mult preț pe sinceritate și pe caracterul fiecărei persoane. Consider că dacă ai un caracter bun și sinceritatea ai tot ce-ți trebuie să fii un om adevărat!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Grea intrebare.
As putea spune sinceritatea dar asta ar durea, as putea spune intelegerea dar asta ar fi mai greu big grin... dar as aprecia... bunatatea. Tu?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

La fel big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca gandim la fel in aceasta privinta big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Pai mnea chiar apreciez persoanele cu o astfel de calitate big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fie asta calitate sau defect? Uneori ma intreb asta pentru ca am pierdut multe lucruri doar pentru ca eram bun sad

| UnBroken2016 a răspuns (pentru DoarBogdan):

E defect pentru tine pentru ca esti ipocrit. Fara suparare dar daca faci ceva bun doar ca sa fii rasplatit atunci nu esti cu nimic mai bun ca unu care nu face nimic. Fa acel bine doar ca vrei si ai sa vezi atunci ca nu o sa te mai doara cand altii nu te rasplatesc cu aceeasi moneda Bogdane. La mine asa merge

| DoarBogdan a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu man. M-ai inteles gresit. Nu fac asta ca sa fiu rasplatit zau asa. Nu stii cate s-au intamplat. Daca as putea as ajuta pe toata lumea fara sa cer absolut nimic. Asta se intampla si in jurul meu in fiecare zi... Dar nu e bai. Eu stiu ca am facut ce am putut. E o diferenta intre a face bine si a face ce trebuie big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Cred ca este o calitate atunci cand sti sa fi bun atunci cand trebuie. Daca esti prea bun unii profita de tine...sad happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce e fata trista langa fata fericita laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Am pus-o ca sa nu zici ca sunt trista laughing

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Maaa Bogdan nu e ipocrit

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi happy E oricum vina mea, nu m-am facut suficient de inteles. Ma bucur ca tu ai inteles.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

big grin

| Doub a răspuns:

Maleabilitatea

| Idkidk a răspuns:

Bunătatea, respectul, iubirea.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Demnitatea

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Da happy

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu?

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Ce e cu mine?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am zis-o ca o insulta plus ca nu ai de unde sa stii cum e o persoana cu care nu ai vorbit fata in fata. Poate e ucigas in serie, cine stie laughing

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Atunci eu sunt terorista rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru UnBroken2016):

Clar, ala sunt big grin
Sa te pregatestibatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Mi-e frica laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ce calitati apreciezi cel mai mult la o persoana?

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Aaa ce proasta sunt...big grin Am mai zis happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

La teroristi nu le e frica, nu? laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Era o gluma happy Eu daca vad un om cu un cutit venind spre mine, mor inainte sa ma omoare el laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Dah laughing
Pai si daca vine sa iti arate cum se taie o... para sa zicem happy Sau poate face o reclama.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu conteaza o iau la goana sau lesin laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Te apar eu.(oarecum)laughing Mereu am vrut sa apar pe cineva laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Atunci nu mai mi-e frica de nimiclaughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Super :* Si totusi... ti-ar prinde bine ceva de autoaparare la tine laughing

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Voia sa zica (,) ca mi-a promis deja mie ca ma apara si ca nu poate proteja 2 fete deodată. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

rolling on the floor

| UnBroken2016 a răspuns:

Respectul

| 6684464 a răspuns:

Omenia.

| Anonymy05 a răspuns:

Sa fie buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Zaira_Dobre_1975 a răspuns:

Sinceritatea