| DenisaNicoletaG a întrebat:

Hei, ce faceti dragilor? happy
Bani - Noroc - Fericire - Sanatate?
Ce alegeti? Motivati raspunsul star happy

26 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Saracia - in ea am invatat ca cele mai frumoase si profunde lucruri nu costa nimic.
Ghinion - Cu ajutorul lui am devenit motivat sa imi ating telul inviata
Suferinta - m-a ajutat sa vad lumea asa cum este si sa nu fiu superficial
Boala - M-a ajutat sa fiu mai sensibil la nevoile celor din jurul meu.
Sa zic ca le-as alege mai degraba pe acestea? Nu, nu sunt de dorit, insa pe cit de nedorite sunt, pe atit de toxica poate fi combinatia bani, noroc, fericire, sanatate.

| William a răspuns:

Aleg bani, noroc, fericire si sanatate. Ca sa imi dai funda.

| RAY a răspuns:

A nu accepta suferinta este ca daca nu ai trai viata, aleg suferinta, vreau sa sufar sa simt ca traiesc si sa nu visez la aceste basme

| Drimmero a răspuns:

Sanatatea!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Mincinos mic.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu sanatatea mi-o doresc, atat!
Fericirea e direct proportionala cu ea,, de ce as minti?

| OldSoul a răspuns:

Fericire, ca daca am fericire inseamna ca am si bani si noroc si sanatate.

| Sofer a răspuns:

Sanatate si forta laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Sanatate fara sanatate nu ma pot bucura de nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| PersonajFictiv a răspuns:

Am citit " Ce faceti ma, saracilor?" thinking
Noroc.

| DenisaNicoletaG explică (pentru PersonajFictiv):

'' Saracilor ''? laughing.
Esti de-al meu. happy

| untu a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Norocul nu exista, pentru ca e un drac!

| untu a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Fericire si sanatate ca e mai buna decat toate!

| Staind a răspuns:

Bani, prietenii stiu de ce.

| 393Dan a răspuns:

Aleg bani. Ca noroc si sanatate deja am. Fericire, asta se schimba de la zi la zi. Tu? ce alegi?

| Xelon a răspuns:

Fericirea,pentru ca pentru mine sa fiu fericit inseamna sa le am pe toate celelalte.

| immaBeast a răspuns:

Bani si sanatate.
Noroc nu exista, fericire sau bani...tot aia este, daca ai bani esti un om de succes, daca esti un om de succes esti fericit.

| Fumiko a răspuns:

Sanatate, deoarece sunt bolnava iar noroc, fericire si bani am

| Andreea213 a răspuns:

Fericire. Ca sa fiu fericita am mai mult decat bani, noroc, sanatate.

| Tiger7777 a răspuns:

Eu as alege sanatate. Fericirea ti-o poti face si singur, bani poti retrage de la banca, noroc are orice pro st big grin

| oFrunza a răspuns:

Doar fericire... nu imi pasa de restul.

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Sănătate și bani.

| Zorok a răspuns:

Noroc pentru ca am si bani si fericire si sanatate

| Baeatul a răspuns:

Daca Ai Sanatate Ai Bani si Fericire si Poti sa Ai si Iubita care vrea Ea sa faca Sex cu Mine