| Xx0Elly0XxBby a întrebat:

Hei ce pot face in timpul meu liber pe calculator in afara sa intru pe facebook pe twitter si chestii din astea

Răspuns Câştigător
| Minnye10 a răspuns:

Hey, pai poti sa te uiti la anumite filme care iti plac, Nu stiu cauti, asculti muzica, te uiti la poze. Daca nu, poti sa descarci un joc, Sau agseste alt ceva.
Succesc!

| Minnye10 a răspuns (pentru Minnye10):

Scuzati greselile...

9 răspunsuri:
| gheorgheasdasa a răspuns:

Reiki si Potato meritau funda straight face
Angelina. GET A LIFE! - asta e raspunsul cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la seriale pe vplay

| kbej a răspuns:

Sa te joci!

| Reiki a răspuns:

Eventual sa inveti gramatica limbii romane?

| Pawesome a răspuns (pentru Reiki):

Cel mai bun raspuns

| Xx0Elly0XxBby explică:

ESTI PROST? zi motivu de care mai injurat...

| Xx0Elly0XxBby explică:

Sti ce ai ca ma enervezii nu sti motivu nu mai vorbi:in primul rind am fost de mica in grecia si am cam uitat romana asia ca nu te baga si sa nu va mai prind ca va luati de scrisu me prima data uitate la altau moldovean sau ceai fi prost gandeste inainte de a scrie ceva ia sa te gindesti care o fi motivu.

| Xx0Elly0XxBby explică (pentru Xx0Elly0XxBby):

Eu nu ti-am zis nimic si nici nu te cunosc da tu de ce ma injuri fara motiv?