| grozavugabriela a întrebat:

Hei happy Ce stiti despre "Scoala de Muzica si Arte Plastice Constantin Brailoiu " Tg-Jiu? (ma refer la modul si media de adimitere,ce fel de ore se fac) Eu as vrea sa merg pe Arte Plastice si Arhitectura, dar nu stiu sigura daca se merita.As aprecia mult si parerea elevilor din liceu. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Robitzzzuuu a răspuns:

Este un liceu bun, din cate stiu. Iar media de admitere mi se pare ca este 7, 25 - la arte plastice. Si eu vreau sa merg tot acolo. Iti spun sincer ca se merita. Funda?