| xFlo a întrebat:

Hei! Daca avem la subectul 3 la romana,sa scriem despre o arta poetica, pot scrie "Plumb"

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Poți, dar dacă întrebi asta, sigur nu știi să scrii comentariul.

| xFlo explică (pentru LoveSleep):

Stiu comentariul foarte bine happy Am avut o dicutie cu prietena mea care ma cam bulversat intrucat ea sustine ca nu poate fi incadrata la arta poetica.

| Kaℓi a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai nu a intrebat, vezi vreun "?" acolo? happy

| Kaℓi a răspuns (pentru xFlo):

"Plumb" e considerata "arta poetica" a lui Bacovia, asa ca poate ai noroc happy

| xFlo explică (pentru Kaℓi):

Deci o pot scrie daca ne cere arta poetica (la alegere) la suiectul 3?