| ionut16001235 a întrebat:

Hei! Dau funda! Este cineva care a cumparat cartea Pingulingo? (cea care te ajuta să înveți engleză în 2 săptămâni)?
Descrierea este destul de convingătoare dar totuși cred că este o păcăleală. Aștept păreri!
https://www.rabaho.info/ro/pingulingo.html

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Uite. Cumpar-o asta instead(in schimb) http://www.librariaatlas.ro/......23462.html
Steaua Nordului -distribuie culegeri si carti si la scoli. este o editura foarte buna.
Cartea e 13 LEI NU 100 ce naiba nu da atatia bani cand poti da 13 lei
Eu cu cartea asta am invatat engleza intr-o luna. Si de la scoala unde aveam doar 4 si 3 la engleza am ajuns la 9! si 10!
Ai tot ce ai nevoie in ea, recomand pentru ca si profesorii au fost socati cum am invatat engleza asa rapid.
Daca tu vrei sa o cumperi aia... e treaba ta...
Dar cartea asta la 13 lei vine si cu CD audio unde inveti sa sculti si si vorbesti in engleza. Si tot este tradus si usor ca sa poti invata. LOL OARCA FAC RECLAMA :)) :)) :))
Dar serios cartea asta e foarte buna. Recomand. Nici nu am citit din toata. Am citit jumatat si in 3-4 saptamani mi-am imbunatatit engleza