| xsl33t a întrebat:

A comandat cineva cartea de pe inaltime.com? "cum sa cresti in inaltime 5-10 cm in 7 saptamani" e buna de ceva sau e teapa? pentru cine a cumparat-o sa spuna niste pareri big grin

8 răspunsuri:
| Ciprian16 a răspuns:

S-ar putea sa functioneze..iti dai seama ca nu a scris o carte DEGEABA...dar depinde in primul rand si de fizic[corpul tau] cum accepta acesta exercitiile pe care trebuie sa le executi.

| RIPJimmy a răspuns:

Doresc sa te anunt ca din acest moment, domeniul inaltime.com nu mai poate fi accesat, site-ul Creșterea În Înălțime™ transferandu-se pe www.inaltimeperfecta.com

| SarpeDaniel a răspuns:

Este grozava. 7 cm am crescut! nu am mai crescut de 3 ani de zile, dar dupa cateva saptamani de cand incepusem sa o citesc si sa aplic, am luat in inaltime

| xsl33t explică (pentru SarpeDaniel):

Salut lasa-mi un id de mess te rog

| StefanCristi55 a răspuns (pentru SarpeDaniel):

rolling on the floor) iesi ma de aici, daca ar fi asa nu ar mai avea lumea probleme cu inaltimea

| BiancaS9 a răspuns:

Teapa nue. Dar nici o carte minune nu este. Eu doar 3 cm m-a inaltai in 5-6 saptamani cam asa, dupa ma plictisii. daca tie iti ajung 3 cm sa cresti in plus, atunci e buna pentru tine

| xsl33t explică (pentru BiancaS9):

Lasa-mi te rog un id de mess sa te mai intreb ceva

| StefanCristi55 a răspuns (pentru BiancaS9):

Daca cumva te-ai inaltat in timpul asta este pentru ca erai la acea varsta cand trebuia sa cresti, in niciun caz din pricina cartii(fara suparare)