| georgiana_5779 a întrebat:

Care a fost cea mai convingatoare pacaleala?

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

Nu a fosr chiar o pacaleala da na...

Un prieten de al meu a vrut sa se desparta de iubita sa, si a uitat ca e 1 aprilie, in fie i-a spus ca nu mai vrea sa continue relatia iar tipa nu a crezutlaughing si incapatana si spunea ca e farsa, nici la ora asta nu crede ca e adevarat, totusi poate va realiza maine.

2 răspunsuri:
| pinky_2290 a răspuns:

I-am facut o pacaleala profei de mate. Doi tipi s-au prefacut ca se bat in mijlocul orei, unul avea un servetel in care era "sange" de la pumnul pe care il primise in nas laughing. Profa are proiecte in scoala anti-violenta si a fost foarte suparata pe baiatul care l-a batut pe celalalt, mai ales ca il cunostea de foarte mult timp si este de obicei un baiat care sta in banca lui si nu intra in astfel de conflicte. Au fost foarte convingatori, pentru ca s-a ajuns la un moment in care profa a vrut s-o sune pe mama tipului care l-a batut pe celalalt baiat.

| Camelia_7710 a răspuns:

Fostu` mi-a zis ca ii e dor de mine si ma iubeste rolling on the floor)
am ramas wowhappy
a durut, sincer, :-s
cea mai handi zi este astaangryrolling eyes