| Irina9999 a întrebat:

Hei! E cineva la ASE, specializarea resurse umane? Eu am terminat profil uman cu media la bac peste 9, as avea sanse sa intru la buget?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

In ultimii ani singura facultate care cerea medie peste 9 și ceva era Cibernetica deci nu ar trebui sa fie niciun fel de problema.
Și vezi ca anul asta la media de la bac se Adaugă și media in liceu pentru calcularea celei de admitere sau ceva de genul. Pe site găsești totul despre admitere.