| Ŧคгคภย๓є a întrebat:

Hei...eu am mare talent la desen dar sunt mai timida si nu pot imparti talentul meu! va dau un desen (nu prea se vede bine)http://i.imgur.com/La6kB.jpg

Răspuns Câştigător
| 30stm a răspuns:

Si mie imi place ff mult sa desenez.[sunt la liceul de arta]:X e mare lucru sa desenezi o masina mai ales daca esti fata.imi place desenul dar sfatul mea este sa pui mai mult pret pe culoare.in rest totul e okwinking

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Și mie mi-a plăcut, continuă, ești talentată. Mari succese, Vreau!

| Ŧคгคภย๓є explică:

Multumesc tuturor

| AlynutzaLove a răspuns:

Dagutz dar daca vrei sa fie super frumos fa desenul alb-negru si cu umbra si arata-l parintilor tai si poate te duc la un concurs sau la cursuri de pictura

| Daia14 a răspuns:

Fa-l schitzatonguesi pune-l pe net:X mie imi place mult cum tia iesit:X

| Daia14 a răspuns:

Intra pe www.desenatori.ro fa-ti cont ...imi place mult cum a iesit:X ai talent. aprp nu trebuie sa fii timida