| Deceimicitestinumele a întrebat:

Hei intrati pls cei care va plac blogurile si pe al meu http://abcd-smile.blogspot.com si spuneti-va parerea

Răspuns Câştigător
| Bianca3108 a răspuns:

Mie imi place!winking

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Scurt și la obiect: e de căcat.

| Deceimicitestinumele explică:

Laura cred ca mai degraba u esti de **** du-te la dracu si nu mai iti spune parerea k nu are nimeni nevoie de o fetita rasfatata care a fost dezamagita ca nu a gasit printese si unicorni zburatori.P.S:nu exista unicorni[scuze k tiam distrus visele cu cai]

| Laura a răspuns (pentru Deceimicitestinumele):

Ai cerut o părere. Dacă ai de gând să accepți numai păreri pozitive n-o să ajungi nicăieri niciodată. Ia-o ca pe un sfat. Și încă unul, învață să scrii.

| Deceimicitestinumele explică (pentru Laura):

Laura daca tu esti atat de inapoiata incat cunosti doar limbajul asa zis "corect" nu e problema mea.Du-te cu sfaturile astea la cineva care nu stie sa se apere nu la mine.Hai nu mai fi suparata ca nu exista unicorni inca exista ponei si te poti bucura in liniste de ei.Hai ca nu zic nimic shht.

| Laura a răspuns (pentru Deceimicitestinumele):

Ce legătură au poneii și unicornii? laughing

| Deceimicitestinumele explică (pentru Laura):

Pai se pare ca numai asta iti place sa citesti de vreme ce nu ti-a placut ca scriu despre vedete