| AG a întrebat:

Hei lume
Am o maaaare rugaminte la voi. Am cautat peste tot primul volum din Morometii dar nu il gasesc. Nici in biblioteci nici librarii. Daca stiti cumva vreun site de unde pot sa descarc volumul 1(nu dati link-uri scribd ca am) va dau si funda si voturihappy

1 răspuns:
| Liluuiila a răspuns:

Pai daca ai o biblioteca centrala, o poti imprumuta de acolo :*. Daca nu, la biblioteca scolii tale, pe net hiar nu stiu...thinking sper ca te.am ajutat cum am putut. vot sau fundita?:*

Întrebări recente