| rrooxyyyy a întrebat:

Hei ma numesc roxy vreau sa ma ajutati cu ceva am o prietena care intr-o zi am trimis-o sa spuna ceva altei fete ca sa ma pot impaca cu acea fata, iese mama lu fata aia afara si i spune la prietena mea ca i rupe urechile, a venit tata prietenei mele si ia interzis sa se mai juace cu mine, sunt comfuza nu stiu ce sa mai fac va rog ajutati-ma am nevoie de prieteni ce sa fac? vreau sa ma impac cu ia. azi vine prin fata casei mele cu sorasa care are 5 ani pe bicicleta si un prieten ma saluta si sorasa numa ia la sfarsit a inceput sa vorbeasca cu mine nu stiu ce sa fac sa ma pot impaca cu ia n-am bagat-o in seama pentru ca ia ma injurat si sa aliat cu o fata proasta pe nume alexandra ba. sunt proaste ce fac sa ma impac cu prietena mea va rog ajutati-ma! n-am cuvinte ce sa spun sunt suparata si am inceput sa ma imbrac numai in negru ce fac dau funda celui ca ma ajuta dau funda funda

Răspuns Câştigător
| Lexi_2269 a răspuns:

rolling on the floor in primul rand invata sa scrii in limba romana tongue in al doilea rand ar trebui sa te duci la parintii prietenei tale si sa le ceri scuze pentru incurcatura, apoi sa-i ceri scuze si prietenei tale pentru asta happy oiar cu cealalta fata ar trebui sa vb tu cu ea nu sa trimiti pe altiitongue asa vad eu lucrurile happy

1 răspuns:
| gabyskateboard a răspuns:

Da imi pare rau pentru tine dar nu stiu ce sa faci fa ce e mai bine pentru tine nu ma bag scuze