| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Mi-Am castrat măța acum 21h (e femela)acea cusatura treebuie ferita de pisica prima zi de castrare sau pana când creste blanita?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ea daca linge acea cusatură îi grabeste vindecarea, lasa o sa si linga rana ca se va autovindeca.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi multe

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mult* auto-corectorul

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi peentru fundă, ce varsta ai tu? Esti fată sau băiat? Mersi.

| lpavel a răspuns:

Pai cum ti-ai castrat pisica daca e femela? laughing O prostie mai mare nici nu am auzit... laughing

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Avea 6. Aproape 7 luni și este fata

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai o pisica femela NU se poate castra! Poate i-au facut altceva de care eu inca nu am auzit ca nu prea le am cu animalele dar de castrat stiu sigur ca numai un mascul se poate castra laughing

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Scuze sterilizare

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, parca suna altfel... big grin pai trebuie ferita pana se inchide rana cat de cat ca atunci cand se linge sa nu se mai deschida!

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Ea m-ai sta în podată noaptea deoarece începe sa-si revina și face gălăgie, incerc sa o feresc cât pot

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru lpavel):

Ca sa nu faccă pui a castrat o, se castreaza atit fetițele cit si motanii.

| lpavel a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bravo! Esti foarte destept! ma intreb cum de ai invatat sa scrii? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru lpavel):

Nu inteleg comentariul tau o seara frumoasa.

| lpavel a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai nici nu ma mir ca nu intelegi la mintea ta de gaina laughing O femela nu se castreaza, sa nu mai zici la nimeni asa ceva c-o sa afle mai multi cat de destept esti laughing