| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Hei! Pe 5 Aprilie e ziua dirigintelui meu siii clasa nu prea stie ce sa-i luam. Aveti vreo idee? El e cel mai bun profesor din liceu (toata lumea o spune) si preda logica/psihologia si ne spune glume si chestii motivationale...

Niste idei de cadou?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Iti recomand sa nu cumparati ceva anume. Mai bine creati voi ceva. O sa fie mult mai ieftin, mai amuzant si o sa aiba un efect extraordinar. Ma gandesc sa ii faceti un filmulet cu multe urari din partea voastra. Urarile pot sa fie de la colegii din clasa ta, dar si de la ceilalti colegi din scoala. Poate sa fie si de la profesori. Crede-ma ca stiu ce te sfatuiesc pentru ca lucrez in domeniu.

1 răspuns:
| MirelaBianca a răspuns:

Buna! Cati bani a-ti strans pana acum?