| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Hei! happy Pe 5 Aprilie e ziua dirigintelui meu siii clasa nu prea stie ce sa-i luam. Aveti vreo idee? El e cel mai bun profesor din liceu (toata lumea o spune) si preda logica/psihologia si ne spune glume si chestii motivationale...
Niste idei de cadou big grin?

Răspuns Câştigător
| Nyco4ever a răspuns:

Puteti sa ii luati un ceas de mana sa-u carti despre lucrurile care le preda cum ii place asta sigur o sa ii plac cartile si se va bucura enorm :*

| xXWhisperOfLoveXx explică (pentru Nyco4ever):

Hihi! :* Buna idee, multumesc^^

| Nyco4ever a răspuns (pentru xXWhisperOfLoveXx):

Pai si...o sa imi dai funda?

7 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

La asta ma gandeam si eu, un ceas, o carte, o sticla de vin bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi inspira de aici,
http://sfaturi.eva.ro/diverse/cadouri-pentru-profesorii-8059.html
Te pup!

| Disharmony a răspuns:

O carte interesantă. Întrebaţi o bibliotecară cam ce carte ar fi bună pentru el. Nu de alta, dar să nu-i luaţi Harry Potter sau Jurnalele Vampirilor.

| RoxKnkK a răspuns:

Hey! Cel mai bine un lantisor frumos sau un bibelou mai mare
Si foarte frumos o diploma pentru cea mai buna doamana (cumparata nrm)

| Privacy a răspuns:

Cred ca niste carti pe teme psihologice l-ar bucura nespus. Daca tot e dirigintele vostru i-ati putea face o macheta, sau nu stiu, pe o coala A3 sa scrieti chestii frumoase despre el, pareri, nu doar voi, si alti elevi la care preda. Voi il cunoasteti, voi stiti ce pasiuni are. Ganditi-va ce i-ar placea si valorificati idei, fiti originali si simpli. Va aprecia foarte tare. Un tort i-ati mai putea cumpara. thinking O iesire undeva.