| Sophie26 a întrebat:

Hei! Pentru cei care au cont pe Instagram: Daca am dat accept follow unei persoane, cum o dau sa nu ma mai urmareasca? Urgent! Funda!

Răspuns Câştigător
| AlessaLovesYou a răspuns:

Ii dai block persoanei. Gasesti in colt la profilul persoanei.

3 răspunsuri:
| justadream94 a răspuns:

Poti doar daca blochezi persoana respectiva

| Sophie26 explică:

Alta solutie nu exista? Si daca ii dau block, persoanei respective ii apare notificare, ceva?

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru Sophie26):

Nu ii apare nicio notificare, chiar daca intra la profilul tau, nu o sa poata sa dea pe follow sau sa iti trimita mesaj privat. Daca stie ca asta se intampla cand dai block atunci asta e.