| Mereoleacădeusername a întrebat:

happy

Am cunoscut un baiat de curand pe Facebook.
E foarte dragut si imi cam place. Dar... e o chestie.
Nu stiu ce sa-i spun. Sa-l salut, sa nu, etc.
Si daca ar fi sa vorbesc cu el... ce subiect de discutie sa am? Pentru ca eu nu prea gasesc un subiect bun de a discuta laughing
Help! rolling on the floor.

Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| aFurisit a răspuns:

Vorbeste cu mine... ca si cum eu as fi el, ca sa prinzi curaj whistling

laughing

Cate primaveri ai d-soara? raised eyebrows
un simplu` "buna, ce faci?" iti va deschide o lume plina de ...subiecte laughing BUNE de a discuta whistling

Spune-i ca e dragut, ca il placi, ca vrei sa-i faci 2-3 copii care sa-i poarta numele... dupa vrei sa divortezi ca ai gasit un baiat frumoos, chiar si Fat-Frumos are tricou` cu acel baiat (Adica cu mine) ce "modest" sunt rolling on the floor

Glumesc big grin, gasesti tu subiecte, ca doar esti fata mare, cat timp ai pus o intrebare unde sa cauti un ajutor, asa simplu` poti sa gasesti subiecte de discutie cu broscoiul ala de care tot zici ca iti placewhistling

laughing

| Mereoleacădeusername explică (pentru aFurisit):

Aha. rolling on the floor.
Ty oricumwinking. laughing

| Dolofănica a răspuns (pentru aFurisit):

Cred că ești topit după CaramidaRotunda.

| Dolofănica a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

PătrățelulRosu.

| Mereoleacădeusername explică (pentru Dolofănica):

Eh, acum nu ne putem da cu parerea big grin

| Dolofănica a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

Întreabăl, ori îl întreb eu. Și să ști, are multe cereri în prietenie, mai bine îl întrebi, pentru că nu vrei să ne certăm pe el.

| Mereoleacădeusername explică (pentru Dolofănica):

Stai chillax, fetita laughing
N-are rost sa-ti pui neuronii in functiune degeaba :*

| Mereoleacădeusername explică (pentru Dolofănica):

Crede-ma, eu la cei 8 ani ai tai ( sau cati ani ai ), nici nu stiam ce e ala TPU sau Facebook. Ar trebuii sa te joci cu puta in nisip la ora asta nu sa te 'certi' cu lumea degeaba laughing.

| Dolofănica a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

Ce? Eu nici nu am ieșit din casă, toată vara am stat pe TPU.

| aFurisit a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

Te iubesc Lokkki

39 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Buna!
Pai fa-te si tu ca joci un joc, trimite-i cerere la el, si daca se baga, trimite-i mesaj cu ceva referitor la jocul respectiv, apoi diversifici subiectele de conversatie.

| aFurisit a răspuns (pentru Adina77):

Tu asa faci?batting eyelashes

ooooo, cate fete am pierdut sad, de ce nu ai zis si tu mai devreme ca asta e tactica? raised eyebrows

Cate jocuri. cate fetee angry, numai din cauza ta, adina!

| Adina77 a răspuns (pentru aFurisit):

tongue

| aFurisit a răspuns (pentru Adina77):

E si asta o strategie, cu "tongue" limbuta pe afara whistling? big grin sa stiu cum sa abordez situatia whistling

laughing

| aFurisit a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

Razziii, lokita, razi phbbbbt, da` eu sunt serios, foarte seeriosphbbbbt

| aFurisit a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

Nu ma incanta cu nimic emoticonu` de l-ai pus, din contra... nu-mi place, majoritatea il folositi. si deja e uzatsad

sad sunt.suparat phbbbbt

| Mereoleacădeusername explică (pentru aFurisit):

sad. Hai nu mai fii suparat. sad

| aFurisit a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

DA-mi ceva, sa nu mai fiu suparatwhistling

| Mereoleacădeusername explică (pentru aFurisit):

Ce sa-ti dau? smug :*

| Dolofănica a răspuns (pentru aFurisit):

Tu nu ai nimic de zis?

| aFurisit a răspuns (pentru Dolofănica):

Chiar sunt topit dupa CaramidaRotunda! Ma gasesti la raionu`."inghetata dezghetata", proaspata!

Pana ma gasesti. mai pune carne pe tine, cativa ani, mult, muult creier si bun simt!

Pana una alta, apeleaza 6969, sunt..topit!

| Dolofănica a răspuns (pentru aFurisit):

6969? acesta e numărul tău de telefon

| Mereoleacădeusername explică (pentru Dolofănica):

Da, este.
Vrei sa-l suni?

| Dolofănica a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

De ce te interesează dacă vreau să îl sun?

| Mereoleacădeusername explică (pentru Dolofănica):

Auzi, putzo! laughing
Nu are rost sa mai vorbesc cu prostii [ ma refeream la tine big grin ].
So, pune-te la nani si lasa-ma pe mine si pe aFurisit in treburile noastre de copii mari.
P.S. Monstrul de sub patul tau are coarne :*

| Dolofănica a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

Ce amuzantă ești. Vrei să îl suni tu pe aFurisit?

| Dolofănica a răspuns (pentru aFurisit):

Ce e 6969?

| aFurisit a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

Copii mari. ce frumos suna

| aFurisit a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

P.S. Sa stii ca si tu ai un monstrulet micut sub pat, care are chef de nebunii whistling, de ciufuleala blushing si muuulte alte obraznicii, ce spui ...il primesti in pat?batting eyelashes

| Dolofănica a răspuns (pentru aFurisit):

Adică să vă dezbrăcați și vă sărutați mult în pat? Aveți culduri?

| Dolofănica a răspuns (pentru Mereoleacădeusername):

Auzi, te las pe tine și pe aFurisit, dar te raportez.

| Mereoleacădeusername explică (pentru Dolofănica):

Degeaba, ţi-am luat-o înainte happy

| ChangeYourLife a răspuns:

Ma cam amuza raspunsurile lui aFurisit.Dar nu e atat de greu sa vb cu o persoana imagineazati ce ar fi daca ai vb cu el in realitate cred ca ai ramane muta, un simplu buna cf si el va zice bine tu si continui nu e atat de greu sper ca te-am ajutat

| ChangeYourLife a răspuns:

Iti dai seama cate jocuri si cate fetelaughing))

| Biancaa2 a răspuns:

Poi. Da`i si tu like la poze. Si daca iti da inapoi. Iii spui mersi apoi ii spui sa-ti dea add sa va cunoasteti mai bine happy La mine merge de fiecare data laughing

| Mereoleacădeusername explică (pentru Biancaa2):

I-am dat like la poze si nu a dat inapoi rolling on the floor.