| yulik08 a întrebat:

Am cunoscut de curand un baiat foarte dragut. Stiu ca ma place si de fapt si mie mi se pare simpatic. Problema este ca nu e la un liceu foarte bun si sa spunem ca este o diferenta intre noi cand vine vorba de scoala si de note. Nu stiu daca ar merge o relatie intre noi. Va rog sa ma ajutati sa gasesc o rezolvare.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu stii daca ar merge? Daca va placeti reciproc de ce nu incerci?

| viiooVe a răspuns:

Si eu am trecut prin asta intr-un fel, dar nu s-a sfarsit devenind prieteni, deoarece parintii mei nu imi dau voie sa imi fac prieten. Dupa parerea mea nu conteaza notele, liceul la care invatati si cat de mare e diferenta dintre felul vostru de a trai sau de a face lucrurile, conteaza ceea ce simtiti voi.Parerea mea.
P. S:Astept raspuns dupa ce hoatarasti daca vei fi cu el sau nu.

| Mirela a răspuns:

Conteaza ce are in cap, de ex. prietenul meu nu se rupe invatand[nici nu prea mai stie ce-s alea teme de 1luna jum. laughing]dar il duce minteawinkingasa ca descopera-l inainte sa-l judeci!

Decat sa fii cu un tocilar care stie sa discute numai despre : scoala, mai bine fii cu unul care nu invata el la scoala dar ai cu ceva in orice gen de subiect :* Succes :X

| un copil:x a răspuns:

Tu iti faci griji pentru atata lucruoh go on? Eu am tinut la cineva care avea multe defecte,. in comparatie cu ceea ce spui tu el era de 1000 de ori mai rau, dar nu m-a interesat. Poate, atunci cand am aflat cum era el, mi-a dat putin de gandit viata pe care o avea, dar apoi am realizat ca nu sunt importante acele lucruri, atata timp cat tineam unul la altul.Si sa stii, ca iubirea trece multe lucruri cu vederea si este mult mai presus de situatia economica, studiile si alte lucruri de genul asa ca eu te sfatuiesc sa nu-ti pese de acest lucru daca tii la el, pentru ca mai tarziu s-ar putea sa-ti para rau ca nu ai incercat:*

| curios_3782 a răspuns:

Dar daca il iubesti sau il placi conteaza chiar asa mult notele? Asta arata ca tu intr-o relatie faci diferente.Nu este bine [-x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebuna... dai o sansa...nu conteaza liceu atata timp cat u il placi si el la fel