| Mihaela_Bella_1990 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor spuneti-mi cateva magazine online care fac livrari in tara.Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Depinde ce produse cauti, poti incerca pe Altex, eMag, Elefant etc. Majoritatea fac livrari oriunde in tara.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce produse te intereseaza? Magazinul online nu e ca supermarket-ul gasesti de toate intr-un loc...

| Luiza995 a răspuns:

Dacă te interesează produse pentru copii găsesti pe https://mallcopii.ro. Livrează in toată Romania.