| Reeka a întrebat:

Hei TPU,
Am nevoie pana la sfarsitul lunii de un frumos si scurt mesaj de 'la multi ani'. Mentionez ca nu o cunosc personal pe cea careia urmeaza sa ii trimit mesajul,dar aceasta a infiintat grupul in care sunt membra,iar noi am decis sa facem "o carticica" cu mesaje scurte si frumoase de la toti membrii pentru ea.
Astept sugestii de la voi. Bineinteles, cea mai frumoasa va primi fundita.

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Mesaje de gen, gasesti pe tot internetul, tu doar sa-l selectezi pe cel mai frumos, si apoi il trimiti.Succes!