| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimanta Lexmark x2670 care a avut cartuse originale de unica folosinta iar eu le-am schimbat cu unele care pot fi incarcate de mai multe ori..Mai precis cartusul negru l-am reincarcat de vreo 4 ori si a mers fara probleme insa acum la ultima reincarcare imprimanta nu-l mai recunoaste, imi apare o eroare in care imi spune ca nu e compatibil cu imprimanta si nu pot sa printez nimic decat color insa doar daca scot cartusul negru din imprimanta si sa-l las doar pe cel color..Cum as putea rezolva problema? Am mare nevoie de ajutor.

1 răspuns:
| bystefu a răspuns:

Nu poti, trebuie cumparat un cartus original, acela probabil s-a uzat.