| 01razvan a întrebat:

Atunci cand vreau sa scot un document din Word la imprimanta (Lexmark X2670 ) imi spune ca, CARTUSUL NU ESTE COMPATIBIL. Ce pot face?

P.S : Cu o zi in urma am scos la ea ( si alb-negru si color) si imi mergea perfect... acum imi spune ca nu este compatibil cu imprimanta cartusul ( Cartusele doar ce au fost incarcate )!

Dau FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Posibil defect electric! Boala lor! Altul!
Scoate-l si mai baga-l o data. Daca nu vrea...la gunoi cu el!

1 răspuns:
| CDenis1997 a răspuns:

Incearca sa cureti acolo unde bagi tusurile, sunt niste mici contacte, poate a ajuns tus pe ele si nu fac contact bine si de acea iti zice ca nu e compatibil.
Dar vezi ca, la unele imprimate cand incarci cartusul trebuie resetate cartusele.