| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU!
Am o intrebare adresata in primul rand fanilor Cheloo: ce replici ale acestuia stiti sau care dintre ele vi se par mai interesante?

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

"E mai ușor să crezi în dumnezeu decât în tine, de aia toți îl pupă-n p*** când le merge bine." din In corpore sano.

1 răspuns:
| Charis a răspuns:

Mie mi-au placut cel mai mult ce a spus despre Radu de la Bosquito
: Mi se rupe p.a fantastic de Radu de la Bosquito. Cine dracu' e si asta? Ma p.s pe el! Eu imi fac treaba la X Factor si-n trupa si nu ma intereseaza lumea asta mondena pe care o dispretuiesc.
Asta a fost una dintre fazele care mi-au placut cel mai mult:X