| わたなべ久美子 a întrebat:

Am o problema, mi-am reincarcat telefonul sambata cu 7 euro si dupa am activat o optiune cu 2800 min, sms si 100 MB. Am stat cam de sambata pana acum (in total) 15 ore cam asa. Mai devreme am incercat sa intru sa imi descarc niste aplicatii si nu mi sa mai incarcat, adica nu a mai mers.Voi ce credeti mai am net? Partea naspa este ca pana luna viitoare eu nu mai am netsad. Credeti ca imi pot descarcat si cu cablul de date, ca wirelessul meu nu merge la telefon nu stiu de ce nu se conecteaza desi scriu parola.Am uitat sava spun ca am i phone 3.Va rooooog ajutati-mapuppy dog eyes sad

2 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

trimite gratuit un SMS fǎrǎ text la 332 sa vezi daca mai ai MB. asta daca esti pe Orange.

| わたなべ久美子 explică (pentru Cosmotel):

Am trimis si a spus ca mai am 66.25. Dar de ce nu ma mai lasa sa intru pe net?sad