| FreshDreams a întrebat:

Hei TPUhappy. Am si eu o intrebarethinking
Acolo unde iti arata punctele facute, la mine cred ca este o problema.Imi apare in felul urmator:

1226 puncte(1348 in ultimele zile).

Credeti ca e ceva in neregula cu calculatorul meu? Pentru ca punctele totale sunt prea putine fata de cele realizate in ultimele 7 zile.Am incercat refresh si Clear Cookies dar nimicstraight face/Vreun sfat?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Am inteles de la alti useri ca ar fi o miiica problema la robotelul TPU. Dar nu o sa pierzi acele puncte, fi fara teama.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu s-a făcut reactualizarea. Un pic de răbdare și se va rezolva. Nu este de la calculatorul tău, dă-i pace.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Aşa apare la toată lumea. Stai liniştită că se va rezolva.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu s-a updatat serverul, o sa se regleze. Oricum nu conteaza, nu merita atata agitatie.

| Malvina24 a răspuns:

Nu are nimic calculatorul tau! asa e la toata lumea! se vor pune acele puncte pe care tu le-ai dobandit! NU ti le va lua nimeni, stai fara griji!

| Symona a răspuns:

Nu, calculatorul tau nu are nimic... s-a blocat punctajul...

| FreshDreams explică:

Mersi pentru raspunsuri, chiar nu mi-era de puncte pierdute, dar mi-era teama ca iar s-a virusat calculatorul si de-abia l-am formatat.:*