| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut la niște persoane pe insta că au listele de urmăriri și urmăritori private. Gen nu poți să apeși pe ele să vezi urmăritorii lor. Cum pun listele pe privat și eu?

1 răspuns:
| andaaaaaa a răspuns:

Buna! Daca vrei sa ai Instagram-ul secuizat, asa cum ai spus si tu mai sus, sa stii ca sunt cativa pasi simpli. Deschizi aplicatia, intri pe profilul tau, iar in colt dreapta sus (asa este la mine) ai 3 liniute. Apesi pe ele, apoi intri la "Seriari" -> Confidentialitate -> Confidentialitatea contului si bifezi pe "Privat". Sper ca ti-am fost de folos. happy