| cristimocanu a întrebat:

Buna! Are cineva idee cum pot ascunde numărul de urmăritori și urmăriți de pe Instagram? Ps nu sa trec de la un cont public la un cont privat, ci doar sa ascund urmăritorii și urmăriții… dau funda!

3 răspunsuri:
| FindMyName a răspuns:

Nu se poate, cel puțin niciodată nu am văzut setarea asta...se afișează public toți urmăritorii tai și cei pe care ii urmărești

| cristimocanu explică (pentru FindMyName):

Am văzut la foarte mulți utilizatori insta ca nu li se afișează urmaritorii… de asta am și întrebat…?

| FindMyName a răspuns (pentru cristimocanu):

Probabil te țin la block acei utilizatori sau este un mic bug, nu știu exact..ai putea sa te uiți prin setări sa cauți setarea și probabil este.