| Duutsie a întrebat:

As avea nevoie de niste sfaturi: ce exercitii as putea face intr-o saptamana pentru subtierea picioarelor si pentru fund? Raspuns rapid, multumesc! :*

1 răspuns:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Vrei cam repede nu crezi? Nu vor fi diferenţe prea vizibile într-o săptămână.
După cel puţin 2 luni.
Jogging, sau să alergi la bicicletă. Genoflexiuni. Şi nu neglija dieta, nu numai cu exrciţii fizice slăbeşti, ai nevoie şi de o dietă corespunzătoare, poţi căuta pe internet sunt o groază de diete, sau poţi contacta un nutriţionist.