| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Ce evenimente ( concerte) cu vedete in Bucuresti si daca ati putea sa spuneti si data si locatia happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

CONCERTE - 2013 -> Aici ai toate concertele de anul acesta la categoria artisti straini, romani, locatii http://www.concerte-romania.ro/straini.php Bafta!

| BeiiBiiiyoo explică (pentru neluL):

Multumesc

| BeiiBiiiyoo explică (pentru neluL):

Dar concerte in aer liber? Gen cauze umanitare etc etc

| neluL a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Unele dintre ele sunt in aer liber. Te referi la concerte gratis organizate de primarii cu anumite ocazii? Asta nu stiu.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru neluL):

Dap la asta ma refeream. dar multumesc oricum pentru raspuns

| neluL a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Cu placere! bye, bye wave