| Konata a întrebat:

Ce faceti azi? Va simtiti bine? Va doresc o zi buna!

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna, GiuliaB!
Afara ploua, ceea ce ma indispune putin. Parca-mi placea mai mult cand era soare. Daca ar ninge, ar fi perfect.Nu-mi prea place iarna pentru ca e frig, dar imi place mult cand ninge, sa privesc cu cad unul cate unul, fulgii de nea.
Cum nu pot pleca nicaieri, o sa stau toata ziua in casa si o sa citesc. M-am apucat sa citesc,, Romanul adolescentului miop" de Mircea Eliade. Il urasc pe Eliade! El e profund, vede lucrurile altfel, gândeşte, analizează, se concentrează şi trăduieşte ca să scrie câteva rânduri. Pe când eu. Eu scriu exact cum îmi vine în minte, nu stau să mă gândesc la cuvintele pe care le tastez, şi uneori îmi place ce iese, dar acum sunt dezamăgită de mine însămi. Vreau să fiu altfel, să pot avea idei multe, să îmi las imaginaţia să creeze aşa cum poate şi cum ştie ea mai bine, să scriu pagini întregi, astfel încât să nu mă pot opri.
Tu ce faci astazi?
http://nimicuri-existentiale.blogspot.com/
O zi cat mai placuta iti doresc!

| Konata explică (pentru AutumnDay):

Azi voi sta sa desenez, sa citesc romanul ''Jules Verne-Copii capitanului Grant'', ma voi juca la XBOX, voi posta poze noi pe facebook, voi manaca ciocolata albalaughing, chestiibig grin

| AutumnDay a răspuns (pentru Konata):

Hey, mi-ai facut pofta de ciocolatalaughing. Si partea proasta e ca n-am.

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mînuțele, bine multumesc de intrebare, tu ce faci?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai azi trebuia sa ma duc la onomasticalaughingunui coleg de cls dar daca afara este asa urat, ploua e innorat, nu cred ca ma mai duc.
Multumesc la fel!

| ROB3RT89 a răspuns:

Ma simt foarte bine, daca n-ar fi vremea asta posomorata ar fi si mai ok! O zi buna si tiehappy