| Deea4Deeutza a întrebat:

Cum pot sa imi schimb poza de profil de la facebook alegand o fotografie din albumul "De pe mobil" si sa imi ramana nr. respectiv de like-uri si comentarii? Primul raspuns funda kiss

1 răspuns:
| Zizi2001 a răspuns:

Numarul de like-uri si comm-uri raman aceleasi la o fotografie de profil pe care ai mai avut-o si o repui. Daca tu iei poza din alt album, nu vor ramana like-urile si ce mai ai tu pentru ca tu treci acea poza in alt album, al fotografiilor de profil.Fotografia care nu a mai fost pusa de profil niciodata, va fi pusa fara niciun numar de like-uri, comentarii sau vreun share.
Sper ca ai inteles ca nu poti pune poza cu numarul de like-uri pe care l-ai avut cand ai postat-o de pe mobil.