| Inela a întrebat:

Dau fundita, raspundeti va rog daca stiti, mi-am facut recent un blog cu blogspot.com, in fine, nu ma pricep, si m-am razgindit si nu am mai postat. Am vrut sa-l sterg, dar nu stiu cum, cine stie, va rog, spuneti-mi cum! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum stergi un blog de pe Blogger - Intra la-> Setari ->Elementar ->Stergeti blogul. Vezi foto: http://4.bp.blogspot.com/......titled.JPG
Bafta!

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Daca platforma a fost problema, eu personal iti recomand sa incerci www.ucoz.ro - dintre toate variantele pe care le-am testa, asta mi se pare cea mai faina.
Succes!