| xRebecaaa a întrebat:

Hei TPU.
De ce la unii cand sunt de pe telefon pot trimite emoticoane din alea la postari si eu nu pot?
Mie de ce nu imi apare sad.
Mie doar la mesaje imi apare, dar lor le apare si la postari. ca sa dea comentarii :3.

Funda!

10 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Şi ţie îţi apare în postări şi comentarii doar că nu le poţi vedea de pe telefon. De pe calculator se văd.

| xRebecaaa explică (pentru Furculingură):

Nu ma refer la asta.
Stii ca la unii cand sunt de pe telefon, pot pune niste emoticoane mai noi, mai diferite. thinking in postari.
Eu de ce nu pot pune emoticoane din alea mai noi, mai diferite? de ce nu imi apare intr-un coltisor sa pun si eu emoticoane din alea?

| Furculingură a răspuns (pentru xRebecaaa):

Aaa, am înţeles. Păi nu trebuie să îţi apară în colţişor le faci tu. De exemplu emoticonul ăsta " :* " făcut de pe telefon apare altfel. Apare cu nişte inimi. Le faci la fel, dar unele apar diferite. Sunt aceleaşi înţelegi? Doar apar altfel pentru că sunt puse de pe telefon.

| xRebecaaa explică (pentru Furculingură):

Da, stiu.
Dar mie nu imi apare diferit cu inimioare, ca eu asa vreau. cum ai spus tu. Mie doar la mesaje imi apar. sad
Mie imi apare normal, daca postez un comentariu de pe telefon sad!

| Furculingură a răspuns (pentru xRebecaaa):

Trebuie să ai aplicaţia.
O ai? Sau intri de pe Google?

| xRebecaaa explică (pentru Furculingură):

O am. ^^
Aia de pe google play.

| xRebecaaa explică (pentru Furculingură):

Mai incerc odata, poate reusesc. ^^

| Furculingură a răspuns (pentru xRebecaaa):

Încearcă. Poate acum după ce Facebook-ul a fost supus unor modificări nu mai apar aşa.

Mai este o variantă. Cum am spus, poate apare diferit dar nu poţi vedea de pe telefon.

| xRebecaaa explică (pentru Furculingură):

Bine.Multumesc!
Iti dau funda! :*

| Àŋđřɛɛɑシ a răspuns:

Cum se numeşte aplicaţia?