| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,
De la ce a pornit chestia asta cum ca blondele sunt proaste?
Este atat de enervant. Doar pentru ca sunt blonda trebuie sa aud jignjiri la adresa mea de genul " Se vede ca esti blonda", asta cand mai fac cate o greseala, si eu, frate, sunt om, e firesc sa mai gresesc. straight face Ce frate brunetele sau roscatele nu sunt proaste? Doar blondele?
Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Draguta intrebare, "se vede ca esti blonda" si frustrata pe deasupra.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nimeni nu-i spune unei femei că-i proastă, doar pentru faptul că-i blondă. Ca să ţi se spună că eşti proastă, trebuie să spui sau să faci ceva prostesc. Culoarea părului nu are absolut nicio legătură.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Consider ca fiziognomia nu are nici un sens.Dar se pare ca inca se mai practica si in zilele noastre...vai de potentialul intelect pe care il avem...

| IndiferentXD a răspuns:

E un ''mit'', ignora i, prostia loveste in toate culorile!
Tin sa cred ca fata de la profil nu esti tu, pentru ca parul ei nu este blond... cel putin eu asta vad straight face
happy!

| RomaniucEugen a răspuns:

Daca nu erai blonda nu postai intrebarea asta laughing