| justifyme a întrebat:

Buna!
de halloween vreau sa ma costumez in vampir...
idei?! cum sa imi fac coltii de vampir, am cautat si nu am gasit de cumparat... cum sa mi fac acasa? sau alte idei... primiti funda daca aveti cea mai buna idee.!

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

Exista magazine de profil. incearca sa cauti prin mai multe magazine daca nu. Sa le faci u ar lua mult. prea mult chiar. Ar trebuie sa existe tutoriale pe youtube, nu as putea explica asa ceva prin cuvinte. succes si distractie placuta.winking

| justifyme explică (pentru Cloudless):

Mersi pentru sugestie...

6 răspunsuri:
| justifyme explică:

As vrea ca amadoua sa primiti funda...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru justifyme):

Bună.
Asta nu se poate.
Decizia îți parține și nimeni nu se va supăra.
Numai bine.
Pa, pa.

| justifyme explică:

De fapt, eu am intrebat despre coltii de vampir, nu despre costum, 'Maou' a incercat sa imi dea o mana de ajutor la intrebarea mea, iar Legiuitoarea a incercat sa ma ajute pentru a-mi face costum, dar nu am intrebat despre ce mi-a raspuns ea...