| Georgiiiiiii a întrebat:

:* Dupa cum stiti se apropie Halloweenul si as vrea sa ma costumez in ceva...dar nu stiu in ce straight face Dati-mi si mie niste idei va rog dar nu vampir sau asa ceva pentru ca am mai fost, vreau ceva mai special! Dar vreau ceva de facut acasa si daca puteti si sa-mi explicati cum sa-mi fac costumul ar fi perfect!happy
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!:*

1 răspuns:
| luisaaaaaaaa a răspuns:

Poti sati tai niste haine si sa fi un zombi. ca de exemplu niste colantii si o bluza si te pictezi verde.
big grin sper ca te-am ajutat