| adεLііηa a întrebat:

Hei TPU,

Eu mi-am luat pânză ( 4 bucati mai exact) si mama mea ma pune sa pictez iconite pe ele. Si mie imi plac dar as vrea sa desenez si altceva. Ce imi propuneti? Ceva nu foarte copilaresc ceva mai. ma rog. Ceva ce sa nu ii se para nu stiu ce. porcarie de exemplu cativa catelusii i-am zis eu si ea a spus ca sa pictez iconite si alea alea dar mie imi place sa pictez ce stiu sa pictez.

Ce sa pictez? Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Tu ai zis-o - picteaza ce sti sa pictezi. De ce sa strici pinza si culoarea pe ceva la care mai tirziu nu iti va face placere sa privesti? Fa ceea ce sti mai bine, ca la sfirsit tu sa te minunezi de ceea ce ai realizat, tu sa ai satisfactia lucrului bine facut. Daca vrei, fa catelusi, daca asta iti place si asta sti sa faci. Sunt sigur ca vor iesi frumosi!

| 123Julia a răspuns:

1)2catelusi
2)icoana
3)un buchet de flori
4)o chitara