| ANAANAklhnkln a întrebat:

am 15 ani si as vrea sa stiu cateva sugestii...cum as putea castiga bani la varta mea? va rog ajutati-ma
pictez, desenez si cant (destul de bine)...si in general am spirit practic

3 răspunsuri:
| xedor a răspuns:

Pai nu stiu.depinde la ce te pricepi tu mai bine!

| Francescuta9 a răspuns:

Buna! Ai putea sa te fabi baby-siter pentru bebelusi sau copii de 9-11 ani nu stiu.Mai poti sa canti la petreceri/baluri etc. sau poti sa faci portrete.Sunt multe variante, trebuie doar sa te gandesti bine. Sper ca te-am ajutat! Fundita?

| preoteasa_9870 a răspuns:

Folosindu-te de talentele tale. Ai putea totuși să mai aștepți un an ca să poți să muncești cu acte în regulă. Sau încearcă să vorbești cu un reprezentat al unei companii gen Avon, Oriflame ș. a. și să îți ofere un mic comision pentru comenzile obținute. Nu știu care e vârsta minimă, însă ai putea și tu să fii reprezentant.