| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

Hei TPU, intrebare pentru fanii naruto:Credeti ca sasuke se va intoarce in satu frunzei? Credeti ca naruto va deveni hokage.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca se intoarce, sa vedem acum ce va vorbi el cu cei 4 hokage inviati. cred ca dupa asta aflam daca se va intoarce sau daca se lupta cu naruto, cat despre naruto hokage depinde de ce va alege sasuke. daca sar batea cu el s-ar putea sa moara amundoi

| iLovePizza51 a răspuns:

Salut, eu cred ca Naruto va ajunge hokage, dar ca Sasuke se va intoarce, nu stie nimeni, decamdata.

| Rukichan a răspuns:

Naruto probabil va ajune hokaghe si sasuske se va intoarce probabil in vizita