| biabianca2002 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am descoperit reteaua de socializare Snapchat. Am adaugat pe cineva, cu care n-am vorbit pana acum, si nu stiu cum sa ii scriu. Alt prieten mi-a scris si am putut sa-i scriu (el mi-a scris primul). Va rog ajutati-ma. Multumesc

3 răspunsuri:
| Roibu a răspuns:

Salut.Am cautat si eu pe Google si ma gasit pai din cate vad eu doar trebuie sa-i scrii veva si dai Trimitere/Send si nimic mai simplu.

| NoooooNaMe a răspuns:

Pai in dreptul numele lui tragi de la stanga spre dreapta. nu stiu cum sa explic. Sper ca te ajuta

| biabianca2002 explică:

Roibu, am incercat dar cand dau pe numele lui imi apare doar ce scor are (si nu stiu cum sa incep conversatia). De exemplu: echipa Snapchat mi-a trimis un videoclip (este o melodie) si a inceput conversatia. Acolo puteam si eu sa-i scriu. Dar daca vreau eu sa zic prima fraza... nu stiu. Nu stiu cum pot da pe chat. Cand dau pe utilizator imi apare doar scorul...