| TeTisSa a întrebat:

Buna :*! as vrea sa imi fac cont pe tumblr si am scris email-ul si parola cum spune dar mai spune sa scriu si URL si nu stiu ce sa scriu pentru ca nu stiu ce este ma puteti ajuta? :-s ce este un URL adica ce ar trebui sa scriu? va rog ajutati-ma cel mai bun raspuns primeste FUNDITA :* >; d

Răspuns Câştigător
| DanDannn a răspuns:

La URL trebuie sa pui numele situluiwinking

2 răspunsuri:
| TeTisSa explică:

Dar nu inteleg de ce imi apare mereu cand pun ceva la URL imi apare intru'na "URL can only contain letters, numbers, and dashes" sad si tot nu merge chiar daca pun numeel site-ului "tumblr.com"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Url-ul inseamna linkul sitului. Poti sa-ti spui si username-ul tau sau altceva dar trebuie sa ai grija URL-ul trebuie sa fie unic! sa-ti apara acolo daca e ocupat. Imi lasi likul tau? a mea e www.misiii.tumblr.com