| luluts995 a întrebat:

Hei TPU, maine este ziua prietenei mele, ma inteleg foarte bine cu ea, ce as putea sa ii cumpar?

2 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

O bratara de argint, un lantisor de argint, sau un medalion cu initiala prenumelui, un inel de argint, o cutie frumoasa pentru bijuterii un parfum, un ursulet de plus, o esarfa, o pereche de cercei, un set de cosmetice, un set de parfum deodorant si spray, o perna in forma de inima sau o perna cu poza voastra etc...astea o sa ii placa

| nely19 a răspuns:

Un parfum, o esarfa.un lantiso...ai mai multe optiuni, dar eu zic k o esarfa ar fi ideala, pop