| HelpBoy a întrebat:

Hei TPU o intrebare despre metin daca bag monede dragon in cont o sa am si yang apoi in joc?

1 răspuns:
| Lylia a răspuns:

NU prea am inteles intrebarea, dar incerc sa raspund. Daca bagi MD (monede dragon) poti cumpara iteme, pachete, frizuri de la itemshop, dar nu iti umbla deloc la yang ( nu iti baga nici nu iti scoate). Daca vrei sa bagi yang trebuie sa intri pe site-urile pe care ti le dau boti aceia ( care stau prin map1, oras si trimit mesaje) si incarcand bani adevarati ei iti ofera yang( adica tu cumperi yang). Sper ca te-am ajutat. funditahappy