| anonim_4396 a întrebat:

O prietena si-a luat un Allview A5 Duo si mi-a dat mie castile din pachetul telefonului, fiindca ea are casti.Asa arata : https://www.google.ro/......ps?/search Eu de obicei cand stau la pc, conectez si castile :)). Le am de ceva timp. Si am observat ca nu se mai auzea bine o casca, se oprea (muzica) si continua iar (mai tare si mai incet, depinde). Iar acum nu se mai aude deloc muzica la casca aia. Am pus castile si la telefonul meu sa vad daca acolo merge (Samsung Galaxy S4) si nu mergea. Tin sa mentionez ca am castile de 1 an si 4 luni. Deci.ce are casca?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Probabil nu mai fac firele alea dinantru conexiunea cum trebuie. Si castile astea nu rezista mult...Cateva luni si dupa se duce o casca...

| HighDM a răspuns (pentru T0T):

Toate castile, sau cele de la Allview?

| T0T a răspuns (pentru HighDM):

Tote si eu mi le schimb mereu la cateva luni. Acum cele de la Alview sunt mai proaste putini. Ia-ti casti Sony sau JVC sau Panasonic probabil vor tine ceva mai mult.